Neden Coolermed?

Güvenilirlik
Aşı, ilaç, kan ve tıbbi ürünler belirli derecelerde saklanması gereken hayati öneme sahip ürünlerdir. Coolermed soğutucu ve dondurucu dolapları bu değerli ürünleri en doğru koşullarda saklamak için yüksek kalite standartlarını sunar. Tasarımdan üretimdeki son noktaya kadar tüm süreçler katı prosedürlerle izlenir.
Yenilikçi Tasarımlar
Soğutma teknolojilerinin en iyi tasarım çözümlerini sunan Coolermed; kullanıcı dostu özellikleri ve tıbbi ürün saklama yöntemlerinde geliştirdiği yenilikler ile ürün gamını genişletmektedir. Gelecek için tasarlayan Coolermed Ar-Ge Merkezi ekibi ürün geliştirmenin kalbinde, en önemli görevi üstlenmektedir.
Enerji Tasarrufu
Her Coolermed soğutucu ve dondurucu; özellikleri, komponentleri ve fonksiyonları ile enerji tüketimini en aza indirgeme amacıyla tasarlanır. Enerji verimliliğine verdiğimiz önem bizi dahi iyi teknolojilere sahip aşı dolapları ve kan dolapları yapmak için motive etmektedir.
Uzun Kullanım Ömrü
Ardındaki 40 yıllık üretimden gelen bilgi, tecrübe ve güç ile Coolermed medikal soğutucuları, sağlamlık ve uzun kullanım ömrü ile standart bir dolaptan daha fazlasıdır. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle pekiştirdiğimiz bilgi birikimimiz sağlık sektörü için daha sağlam soğutucu dolaplar üretmemizi sağlamaktadır.

Yenilikleri

Takip Edin!

Bizden Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Bize Bırakın
Haberler

 

FUAR 05-07.11.2020 Expomed Eurasia 2020
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Salon 2 Stand 204A
 

 

27.Expomed Eurasia Fuarı için Hazırlanıyoruz !

05-07 Kasım tarihleri arasında İstanbul, Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan fuara tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Salon 2'de bulunan 204A nolu standımızda yeniliklerimizi bulabilirsiniz.

 

 

FUAR 26-30.01.2020 Arap Health 2020
Dubai Trade Center Za'abeel Hall 2 Stand Z2.J59

 

Arap Health 2020 Fuarında müşterilerimizle buluştuk
Dünya sağlık sektörünün buluştuğu önemli fuarlardan biri olan Arap Health 2020'yi başarı ile tamamladık. Gıda ve ilaçları dondurarak kurutun liyofilizasyon makinemizi, aşı ve kan dolaplarımızı, plazma derin dondurucularımızı ve tıbbi atık dolaplarımızı sergiledik.

 

 

FUAR 18-20.11.2019 Medica 2019
Messe Düsseldorf, Almanya Hall 1 Stand 1F 33

 

Medica 2019'u Başarıyla Tamamladık
Geleceğin tıb teknolojilerinin sergilendiği Medica 2019 fuarında Coolermed geniş ürün gamı ile yerini aldı. Liyofilizasyon makinemizin lansmanını gerçekleştirdiğimiz fuarda; aşı dolapları, kan saklama dolapları, soğutucu ve dondurucu fonksiyonlarının birlikte sunulduğu Combi dolaplar, plazma derin dondurucular ve tıbbi atık dolarları gibi geniş ürün gamımızı sergiledik.

 

Yeniliklerimizi, hizmetlerimizi ve önerilerimizi kaçırmayın!

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin